Domů Zahrada Zahradní krby se stavějí za hubičku a téměř na počkání

Zahradní krby se stavějí za hubičku a téměř na počkání

5291
0

Toužíte oživit svoji zahradu, chalupu nebo pohostinství uzavřeným ohništěm? Zahradní krby kombinované s grilem jsou skvělou alternativou otevřeným ohništím a přenosným grilům. V momentě, kdy víte, na kterém místě bude krb zahradě sluše a kde se vám u něj bude nejlépe pozorovat noční hvězdnatá obloha, máte vyhráno. Oslovením specializované firmy jste vykonali druhý krok. Samotná výstavba a zprovoznění zahradního krbu je otázkou pár dnů. Již tuto sezonu můžete překvapit rodinu, kamarády a sousedy novým posezením. Pohodu znásobenou zvukem praskajícího dřeva a prosycenou vábivou vůní pečených lahůdek máte nadosah. Stačí si jen vybrat daný krb a bez složitých stavebních úprav můžete brzy přikládat do ohně i chystat maso, sýry a zeleninu jako pohoštění.

Hladoví strávníci i skuteční požitkáři ocení praktické zahradní grily

Nemáte čas na přípravu večeře? Stačí jen rozdělat oheň v grilu, na rošt přihodit, na co máte chuť – drůbeží, vepřové, králičí maso, sýry, zeleninu – a bez zbytečné práce počkat, než se grilovaný oběd uvaří skoro sám. Nenáročná obsluha kombinovaných grilů umožňuje grilování začátečníkům i skutečným profesionálům. Zahradní grily se hodí do restaurací se zahrádkami i pro nasycení velkých part hladových turistů, vodáků, cyklistů i malých dětí. Grilovaná zelenina plněná sýrem je pochoutkou především pro děti.  Provozovatelé kempů a turistických ubytoven vědí, že s oznámením možnosti vlastního grilování stoupnou u potenciálních návštěvníků a hostů v ceně.

Zahradní udírny jsou bonusem pro kamarády i návštěvníky restaurací

Pořiďte zahradní udírny a uvidíte, že se hostům a návštěvám od vás nebude chtít odcházet. Přitažlivá vůně uzeného masa a jiných gurmánských specialit ještě žádného strávníka neodehnala. Ba naopak.

Předchozí článekExtrakční čištění koberců
Další článekKoberec zůstane opravdu čistý jen při důkladné údržbě