Domů Rady a návody Extrakční čištění koberců

Extrakční čištění koberců

2251
0

Stihla byste ráda ještě před Velikonocemi důkladný úklid a nechala si vyčistit také koberce? Pozvěte si k Vám domů společnost Šachmat a nechejte si od ní provést kvalitní mokré čištění koberců Olomouc. Nabídkový katalog této firmy si můžete přečíst zde www.sachmat.com/nabizime/cisteni-kobercu/.

Nechejte si kvalitně vyčistit koberce

Existuje hned několik důvodů, proč je dobré minimálně jednou za rok nechat Vaše koberce vyčistit tzv. extrakčním způsobem. Tím nejdůležitějším je fakt, že koberce a čalounění mohou být nebezpečným zdrojem roztočů a prachu. Extrakční čištění napomáhá tomu zbavit se těchto nezvaných hostů. Společnost Šachmat k tomuto účelu používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie. Schnutí probíhá v řádu několika hodin. S firmou Šachmat se můžete domluvit na čištění koberců také ve večerních hodinách nebo o víkendech a to bez jakýchkoliv přídavků.

Jak probíhá čištění koberců Olomouc?

Extrakční čištění Vám pomůže zbavit se všech druhů nečistot včetně mastných skvrn i hloubkové špíny. Úspěšně zatočíte rovněž s prachem a roztoči. Čisticí médium obnoví vlastnosti, vzhled i kondici koberce a čalounění. Celý čisticí proces probíhá následovně. Na znečištěné místo se nanese čisticí médium, které se nechá nějaký čas působit. Za pomoci extrakčního kartáčového čištění jsou uvolněny hloubkové nečistoty, které jsou následovně dokonale vysáty. Firma Šachmat doporučuje na vyčištěný koberec nanést impregnace. Ta zabraňuje přímému styku tkaniny s nečistotami. Díky impregnaci se Vám podaří udržet koberec v čistotě. Navíc díky impregnaci získá koberec svůj původní vzhled a tvar.

Předchozí článekBydlení je naším útočištěm, oázou klidu a pohody. Zaslužme se o to
Další článekZahradní krby se stavějí za hubičku a téměř na počkání